W jaki sposób zabezpieczyć skrzynki i nne obiekty na moim zabezpieczonym terytorium?

Kiedy masz już dostęp do zabezpieczonego obszaru (obóz, wynajęty bądź kupiony dom w jednym z miast, własna ziemia), możesz zacząć zabezpieczać poszczególne obiekty należące do ciebie (skrzynki, drzwi, beczki, bramki, włazy, stojaki na zbroje, piecyki i tym podobne). Darmowym sposobem jest postawienie tabliczki na obiekcie albo bezpośrednio przy obiekcie. Na tabliczce pojawi się twoje imię,… Read more »

Czy na Infinii dostępna jest waluta premium/konto premium?

Tak, na Infinii dostępna jest waluta premium (kosmoidy)- można ją zdobyć w grze, a także zakupić poprzez sklep za złotówki (by zdobyć do niego dostęp należy wykonać misję fabularną Tajemnica kosmoidów. (Po złożeniu ślubowania obywatela Regenum Kandael, porozmawiaj raz jeszcze z Pretorem Falarahem i zapytaj go o Obserwatorium Nieskończoności). Co można otrzymać za kosmoidy? Absolutnie… Read more »

Czym są punkty sławy?

Punkty chwały (PCh – )  to rodzaj nagrody przyznawanej graczom za ich szczególne osiągnięcia. Można je zdobyć pokonując potężnych przeciwników, wykonując unikatowe misje fabularne, a także dzięki uznaniu osób, które posiadają ponad 100 PS. Dzięki PCh można otrzymać dostęp do zamkniętych stowarzyszeń, lokacji i odblokować za ich sprawą specjalne rangi. Na stronie infinia.pl/tablica-chwaly co tydzień… Read more »

Jak mogę stworzyć/otrzymać zabezpieczenie ziemi (cuboid)?

1. Możesz założyć tymczasowy obóz. W stole rzemieślniczym na skrzynce połóż ognisko, by wytworzyć specjalny przedmiot obozowy. Teraz połóż obozowisko na dzikim terenie w oddaleniu od zabezpieczonych obszarów. By założyć obóz, będziesz musiał posiadać 15 kandów. Oteraz jesteś właścicielem obozowiska o boku 16 bloków. Będzie ono aktywne przez 24 godziny.  2. Możesz otrzymać zaproszenie od… Read more »

Do jakich komend mam dostęp?

Wpisz komendę /zaklecia, by wyświetlić panel gracza. Wszystkie dostępne akcje możesz wykonać korzystając właśnie z niego. Również tam opisane są wszystkie komendy gracza.